Regulamin

regulaminOgólne postanowienia

1. Serwis sMedyczny.pl oferuje suplementy diety w oparciu o niniejszy regulamin. Złożenia zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

  • Wszystkie oferowane produkty wysyłane są bezpośrednio przez producenta firmę JPT Investment Partners Limited a nasz serwis jedynie pośredniczmy w sprzedaży

Ceny

1. Podawane ceny są cenami brutta i zawierają 23% vat. Strona smedyczny zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w cenach oraz kosztach wysyłki.

Zamówienia – Realizacja

1. Zamówienia można składać przechodząc bezpośrednio na oficjalną stronę producenta, po przed prawidłowe wypełnienie formularza pojawiającego się po kliknięciu przycisku kup teraz bądź telefonicznie oraz po przez email. Każde złożone na naszej stronie zamówienie jest potwierdzane po przez wysłanie e-maila z informacją o złożonym zamówieniu oraz cenie jaką będzie trzeba zapłacić.

2. Zastrzegamy sobie także prawo do weryfikacji zamówień po przez kontakt telefoniczny, natomiast w przypadku braku możliwości kontaktu telefonicznego zastrzegamy sobie prawdo do anulowania realizacji danego zamówienia.

3. Serwis smedyczny zawiera linki, które przekierowują do stron internetowych producentów preparatu, po przez strony producenta można także zamówić produkt. Strony na które zostaniesz przekierowany po kliknięciu w  link nie należą do serwisu smedyczny i nie mamy wpływu na treści, które się tam znajdują.

Wysyłka Zamówień

1. Zamówienia złożone za naszej strony realizowane są zazwyczaj w ciągu 24  od chwili przyjęcia zamówienia. Koszt wysyłki jest stały i wynosi 20zł.

Odstąpienie od umowy kupna- sprzedaży lub wymiana towaru

2. Każdy Klient, który złożył zamówienie za pośrednictwem strony, maila, telefonicznie, po odebraniu zamówienia ma prawo do odstąpienia od umowy kupna – sprzedaży bez podawania przyczyny.

3. Czas a odstąpienie od umowy to 30 dni licząc od daty odebrania paczki, należy poinformować sprzedawcę od chęci zwrotu. Producent od, którego został wysłany dany produkt zobowiązuje się do zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy w terminie do 7 dni roboczych od chwili odebrania przesyłki.

Zwroty Zamówień

1. UWAGA!!! Wszystkie reklamacje dotyczące produktów należy kierować bezpośrednio do producenta danego preparatu, informacje dotyczące producenta oraz kontakt do niego można znaleźć na opakowaniu produktu oraz na oficjalnej jego stronie.

2. Smedyczny.pl współpracuje bezpośrednio z producentami suplementów po przez pośrednictwo w ich sprzedaży. Wysyłka produktów odbywa się bezpośrednio z magazynów danego producenta.

Prywatność

1. Wszystkie dane personalne, które zostały pozyskane przez serwis sMedyczny.pl ograniczone zostały do niezbędnego minimum, które pozwala nam  prawidłowo zrealizować zamówienie.

Producentem suplementów jest JPT Investment Partners Limited, zarejestrowany: Chrysorogiatissis & Kolokotroni 3040, Limassol, Cypr

 

Składając zamówienie w naszym serwisie, akceptujesz postanowienia powyższego regulaminu.