O Stronie

Strona sMedyczny.pl została założona przez grupę farmaceutów, który wyselekcjonowali najskuteczniejsze suplementy na Polskim rynku, pod względem ich skuteczności oraz popularności. W ten sposób powstała oferta dla ludzi, którzy chcieli by coś w swoim życiu zmienić.

Dodatkowo na stronie sMedyczny znajdziesz wiele ciekawych artykułów dotyczących zarówno diet, odżywiania się jak i w zależności od kategorii dla kobiet czy też dla mężczyzn dotycząca problemów intymnych kobiet bądź mężczyzn.

piotr

Pomysłodawcą serwisu oraz osobą odpowiedzialną za zamówienia hurtowe w sMedyczny.pl jest mgr Farmacji Piotr Grodzki, laureat nagrody Anioły Farmacji, który jest odpowiedzialny także za kontakt z klientami hurtowymi.


Dział Zamówień

Obsługą klienta indywidualnego zajmuje się Pani Agnieszka Bojanowicz, kontakt mailowy bądź telefoniczny


 Założyciele strony sMedyczny.pl ukończyli studia na kierunku farmacja na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, dzięki zdobytej wiedzy wyselekcjonowali jedynie suplementy spełniające najwyższe kryteria jakości jak i skuteczności.

Tak więc jeżeli zależy ci na rzetelnych informacjach a w przypadku suplementów diety na ich skuteczności zapoznaj się z naszą ofertą.