NR-07 opinie

Polaris labs nr 07Twojej fryzurze daleko do doskonałości? Cierpisz z powodu nadmiernego wypadania włosów? Pożegnaj kompleksy i ciesz się pięknymi włosami dzięki rewolucyjnej recepturze preparatu na porost włosów o nazwie NR-07.

Polaris labs nr 07

Nie trać więcej włosów! Łysienie dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a przyczyną problemu są najczęściej – wiek, zaburzenia hormonalne, nieprawidłowa pielęgnacja włosów, osłabienie mieszków włosowych, zła dieta, stres oraz uwarunkowania genetyczne. Preparat NR-07 niweluje różnorodne przyczyny łysienia zlokalizowanego nie tylko na czubku głowy, ale także pomaga redukować tzw. zakola, które spędzają sen z powiek niejednemu mężczyźnie.

Jak działa preparat na porost włosów NR-07?

Dzięki innowacyjnej recepturze, która łączy w sobie działanie wielu aktywnych składników udało się opracować łatwy w stosowaniu i skuteczny preparat na porost włosów, który pozwala na dobre pokonać problem łysienia.

W preparacie zastosowano skoncentrowane związki, które skutecznie powstrzymują łysienie m.in.

  • Minoxidil – związek przeciwko łysieniu androgenowemu, który stymuluje wzrost włosów na czubku głowy, wzmacnia mieszki włosowe oraz odżywia skórę głowy i poprawia krążenie krwi.
  • Apple Polyphenol – wyciąg z jabłek o silnym działaniu oksydacyjnym, który niweluje łysienie czołowe oraz zapobiega powstawaniu zakoli. Badania kliniczne udowodniły, że Apple Polyphenol przyspiesza porost włosów, aż o 300% oraz działa przeciwgrzybiczno i antyalergicznie.
  • Inhibitory DHT – związki wspomagające wzmacnianie mieszków włosowych.
    Skuteczność działania preparatu to nie tylko odpowiednio dobrana receptura, ale także zastosowanie technologii pomagającej lepiej przenikać aktywnym składnikom w głąb skóry głowy i tym samym efektywniej stymulować porost włosów u źródła problemu.

NR-07 polaris

Działanie preparatu NR-07 to efekt zaawansowanych badań oraz testów laboratoryjnych, które pomogły opracować innowacyjną recepturę o skutecznym i szybkim działaniu. Dzięki NR-07 odzyskasz wiarę w siebie, zachwycisz wyglądem włosów, nawet w dojrzałym wieku oraz przede wszystkim na nowo odkryjesz, że łysienie można pokonać bez konieczności stosowania drogich metod, jak np. przeszczepy włosów.

NR-07  cena

Preparat NR-07 to koszt jedynie 139 zł za opakowanie o pojemności 60 ml. Preparat dzięki nowoczesnej metodzie zamykania aktywnych składników w mikrokapsułkach lipidowych jest nie tylko wysoce skuteczny, ale także niezwykle wydajny i pozwala na maksymalne wniknięcie dobroczynnych i leczniczych związków w głąb skóry głowy.

2 odpowiedzi do “NR-07 opinie”

  1. Jak dla mnie produkt przereklamowany, kosztuje dużo a pomaga mało, raczej nie polecam

  2. Ja dostałem od lekarza Lexon 5% też zawiera minoksydyl, na razie biorę trzeci dzień, podobno włosy zaczynają rosnąć dopiero po 60 dniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fifteen + twelve =