NR-07 opinie

Polaris labs nr 07Twojej fryzurze daleko do doskonałości? Cierpisz z powodu nadmiernego wypadania włosów? Pożegnaj kompleksy i ciesz się pięknymi włosami dzięki rewolucyjnej recepturze preparatu na porost włosów o nazwie NR-07.

Polaris labs nr 07

Nie trać więcej włosów! Łysienie dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a przyczyną problemu są najczęściej – wiek, zaburzenia hormonalne, nieprawidłowa pielęgnacja włosów, osłabienie mieszków włosowych, zła dieta, stres oraz uwarunkowania genetyczne. Preparat NR-07 niweluje różnorodne przyczyny łysienia zlokalizowanego nie tylko na czubku głowy, ale także pomaga redukować tzw. zakola, które spędzają sen z powiek niejednemu mężczyźnie.

Jak działa preparat na porost włosów NR-07?

Dzięki innowacyjnej recepturze, która łączy w sobie działanie wielu aktywnych składników udało się opracować łatwy w stosowaniu i skuteczny preparat na porost włosów, który pozwala na dobre pokonać problem łysienia.

W preparacie zastosowano skoncentrowane związki, które skutecznie powstrzymują łysienie m.in.

  • Minoxidil – związek przeciwko łysieniu androgenowemu, który stymuluje wzrost włosów na czubku głowy, wzmacnia mieszki włosowe oraz odżywia skórę głowy i poprawia krążenie krwi.
  • Apple Polyphenol – wyciąg z jabłek o silnym działaniu oksydacyjnym, który niweluje łysienie czołowe oraz zapobiega powstawaniu zakoli. Badania kliniczne udowodniły, że Apple Polyphenol przyspiesza porost włosów, aż o 300% oraz działa przeciwgrzybiczno i antyalergicznie.
  • Inhibitory DHT – związki wspomagające wzmacnianie mieszków włosowych.
    Skuteczność działania preparatu to nie tylko odpowiednio dobrana receptura, ale także zastosowanie technologii pomagającej lepiej przenikać aktywnym składnikom w głąb skóry głowy i tym samym efektywniej stymulować porost włosów u źródła problemu.

NR-07 polaris

Działanie preparatu NR-07 to efekt zaawansowanych badań oraz testów laboratoryjnych, które pomogły opracować innowacyjną recepturę o skutecznym i szybkim działaniu. Dzięki NR-07 odzyskasz wiarę w siebie, zachwycisz wyglądem włosów, nawet w dojrzałym wieku oraz przede wszystkim na nowo odkryjesz, że łysienie można pokonać bez konieczności stosowania drogich metod, jak np. przeszczepy włosów.

NR-07  cena

Preparat NR-07 to koszt jedynie 139 zł za opakowanie o pojemności 60 ml. Preparat dzięki nowoczesnej metodzie zamykania aktywnych składników w mikrokapsułkach lipidowych jest nie tylko wysoce skuteczny, ale także niezwykle wydajny i pozwala na maksymalne wniknięcie dobroczynnych i leczniczych związków w głąb skóry głowy.

2 odpowiedzi do “NR-07 opinie”

  1. Jak dla mnie produkt przereklamowany, kosztuje dużo a pomaga mało, raczej nie polecam

  2. Ja dostałem od lekarza Lexon 5% też zawiera minoksydyl, na razie biorę trzeci dzień, podobno włosy zaczynają rosnąć dopiero po 60 dniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =