Mały penis pozycje

maly penis nie martw siePozycje dla małych penisów – Posiadanie niewielkiego członka to dla mężczyzny spore obciążenie psychiczne. Ciągły stres związany z kompleksami oraz obawą o zaspokojenie partnerki często wpływają na związek oraz odbijają się na poczuciu własnej wartości.

Pozycje z małym penisem

Posiadający małego penisa mężczyzna odczuwa duży dyskomfort podczas kontaktów seksualnych i zwykle szuka sposobu na powiększenie swojej męskości. Oczywiście istnieją skuteczne sposoby na powiększenie penisa, chociażby naturalnego pochodzenia tabletki Xtrasize, specjalne ćwiczenia oraz zabiegi chirurgii estetycznej, jednak nie zawsze chcemy z nich korzystać. Co wówczas zrobić, aby zadowolić partnerkę mimo niewielkich rozmiarów penisa?

Przeczytaj także: Czy rozmiar penisa ma znaczenie

Pozycje najlepsze dla kobiety

Ze stwierdzeniem, że liczy się nie długość, a jakość można się kłócić, jednak posiada ono w sobie sporo prawdy. Najbardziej wrażliwe na bodźce i czułe punkty znajdują się niedaleko wejścia do kobiecej pochwy i tutaj mężczyzna z niewielkim członkiem może szukać swojej szansy na zaspokojenie kobiecych pragnień. Najważniejsza jest w tym przypadku technika oraz dobór pozycji, które pozwolą zatuszować pewne mankamenty w budowie męskiego ciała.

wydłużanie członka

Pozycje dla mężczyzn z małym członkiem zwykle skupiają się na stymulacji łechtaczki oraz punktu G, dzięki czemu obie strony mogą poczuć pełne zadowolenie z kontaktów seksualnych. Do najbardziej popularnych należą: pozycja misjonarska, kolanowo – łokciowa, na łyżeczkę oraz świeca.

maly-penis-pozycje

Jakie są pozycje w seksie

Niezależnie od doboru pozycji seksualnych dedykowanych dla panów z niewielkim członkiem liczy się także gra wstępna, która pozwala dostatecznie wyczulić kobietę na późniejsze bodźce oraz dostosowanie zachowań w sypialni do potrzeb obu stron. Warto czasami skorzystać także z innowacji w łóżku i spróbować gadżetów erotycznych np. nakładek na penisa, które czynią go dłuższym.

Przeczytaj także: Dieta na budowę masy mięśniowej

powiesz-penisa

Problem z małym członkiem – Dla mężczyzn, którzy nie radzą sobie z kompleksami oraz chcą naturalnie i trwale powiększyć penisa najbezpieczniejszą i jednocześnie w 100% skuteczną metodą na zyskanie większego członka i zaspokojenie każdej partnerki jest stosowanie dobrych suplementów, które dodatkowo wpływają na zwiększenie męskich doznań i niwelują ewentualne problemy z erekcją oraz niepełnym lub krótkotrwałym wzwodem. Dzięki nim znacznie zyskuje nie tylko męskie ego, ale także sfera psychiczna, która w ogromnym stopniu wpływa na zaburzenia seksualne oraz problemy z nawiązaniem bliższych relacji i utrzymaniem trwałego związku.

Tagi dla artykułu: mały peni ; pozycje seksyalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

four + seventeen =