Kolczyk na penisie

Piercing penisaZastanawiasz się nad ozdobieniem swojej męskości oryginalnym kolczykiem? Sprawdź czy piercing penisa jest bezpieczny i jak wpływa na doznania Twojej partnerki.

Przeczytaj także: Czy rozmiar penisa ma znaczenie


Kolczyki w penisie

Przekłuwanie penisa było znane już w czasach starożytnych i często wiązało się z przynależnością do danej kasty społecznej. W obecnych czasach przekłuwanie penisa to raczej kwestia mody, jednak wszystko jest dla ludzi, ale musimy pamiętać, że zabieg na tak intymnej i wrażliwej części męskiego ciała może wiązać się z możliwością licznych powikłań oraz bólu.

wydłużanie członka

Kolczyki do penisa

Wielu mężczyzn decyduje się na piercing penisa, aby stać się bardziej atrakcyjnym dla swojej partnerki. Kobiece zdanie na ten temat jest jednak podzielone – część kobiet uważa, że kolczyk w penisie powoduje większe doznania seksualne, a część wręcz obawia się, że biżuteria może im zaszkodzić i np. pozostać w pochwie po stosunku lub stać się przyczyną reakcji alergicznych. Jedne i drugie opinie są prawdziwe, dlatego nie można nigdy być pewnym, jak zareaguje nasza partnerka na taką ozdobę.

Temat, który może cię zainteresować: Feromony męskie opinie

Kolczyki intymne

Decydując się na założenie kolczyka w penisie należy dobrze wybrać miejsce, gdzie odbędzie się zabieg oraz zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. Salon piercingu musi odznaczać się najwyższymi standardami oraz posiadać dobrą opinię, gdyż stanowi to podstawę naszego bezpieczeństwa i jest zabezpieczeniem przed wieloma infekcjami.

Piercing w penisie

Zakładanie kolczyka w miejscu, gdzie panują niezbyt dobre warunki sanitarne lub przekłuwanie członka w warunkach domowych i korzystanie z nieodpowiedniej biżuterii to prosta droga do poważnych infekcji i zakażeń, które mogą skutkować licznymi powikłaniami.

Warto przeczytać także: Vialafil opinie

Rodzaj kolczyka ma równie duże znaczenie, jak wybór miejsca, gdzie zostanie on założony. Kolczyk w penisie możemy załączyć m.in. w okolicy żołędzi, napletka lub moszny i zawsze powinniśmy uzyskać wyczerpującą informację na temat przeciwwskazań medycznych do takiego zabiegu oraz wiążących się z nim późniejszych niedogodności.

Piercing penisa2 Piercing penisa hard Piercing jąder przekuwanie-penisa

Piercing intymny męski

Rozważając decyzję o przekłuciu penisa należy dobrze wybrać rodzaj biżuterii. W tak newralgicznym miejscu należy stosować jedynie kolczyki wykonane z metali szlachetnych lub niealergizującej stali chirurgicznej, które są wykonane specjalnie z myślą o piercingu penisa. Założenie taniej i wykonanej ze złej jakości materiałów biżuterii skutkuje zazwyczaj trudnym gojeniem się rany oraz może stać się przyczyną dolegliwości bólowych i alergii kontaktowej.

Zobacz również: Jak wyprostować penisa

Skutki Uboczne

Nieodpowiedni wybór salonu piercingu oraz niewłaściwa pielęgnacja rany mogą doprowadzić do licznych powikłań. Jeżeli po przekłuciu członka dokucza Ci ból, pojawił się obrzęk i zaczerwienienie lub zauważyłeś sączenie się ropy i płynu surowiczego koniecznie skonsultuj się z lekarzem, gdyż najprawdopodobniej doszło do infekcji bakteryjnej, którą należy jak najszybciej wyleczyć.

Kolczyki na penisa to decyzja, którą należy dobrze przemyśleć. Jeżeli zdecydujesz się na ten krok koniecznie dbaj o higienę oraz kontroluj stan ranki w miejscu nakłucia. Infekcja bakteryjna może objawić się po dłuższym czasie lub przebiegać w sposób utajony, dlatego każdą niepokojącą dolegliwość koniecznie konsultuj ze specjalistą.

2 odpowiedzi do “Kolczyk na penisie”

  1. Też mam, całkiem fajna sprawa tylko trochę boli przy przekuwaniu. Ale dziewczyną się podoba:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 7 =