Keton malinowy opinie

keton-malinowy1Keton malinowy (Rospberry ketone), jest naturalnym pelifenolem roślinnym. Odpowiada on za smak i zapach malin. Stosowany jest w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i perfumeryjnym. Jak działa keton malinowy? Keton malinowy forum

Keton malinowy co to jest?

Od niedawna keton malinowy stosowany jest w preparatach na odchudzanie, gdyż odkryto, że ma on właściwości pozwalające szybciej redukować wagę ciała. Z ostatnich ustaleń wynika, że ketony malin znacznie podnoszą ilość adiponektyny w organizmie człowieka, a większe jej stężenie wyszczupla sylwetkę.

Przeczytaj również: Czy pasy odchudzające działają

Raspberry ketones opinie

Oprócz znacznego wpływu redukującego tkankę tłuszczową, adiponektyna wpływa na zmniejszenie stopnia otłuszczenia wątroby, pomaga osobom chorym na miażdżycę, a także dobrze wpływa na osoby chorujące na cukrzycę typu II.

Maliny na odchudzanie

Adiponektyna (malinowy keton) ma tak dobry wpływ na organizm ludzki, bo jest hormonem odpowiedzialnym za kontrolę metabolizmu, obniża ciśnienie krwi, ale też reguluje poziom glukozy. Keton pobudza hormon stresu, co zwiększa aktywność organizmu pobudzając go do działania. Dzięki zwiększonemu metabolizmowi, tkanka tłuszczowa zostaje szybciej spalana. Dzięki adiponektynie możemy szybko i naturalnie zrzucić zbędne kilogramy.

Keton malinowy dawkowanie

Nutrition opinie – pierwsze efekty zażywania ketonu malinowego, możemy zaobserwować po upływie około 2 tygodni. Należy zwrócić uwagę na to, że dzienna dawka ketonu malinowego dostarczanego do organizmu, według zaleceń nie może przekraczać 200 mg.

Z innej kategorii: Piwo Żywiec kalorie

Ekstrakt z malin to nie tylko pomoc w spalaniu tłuszczu, ma on dobry wpływ na cały organizm. Dzięki farmaceutykom, w których skład wchodzi keton malinowy, możemy poprawić swoją odporność, ponieważ substancja ta zwiększa produkcję białych krwinek, ponadto możemy też ochronić się przed wolnymi rodnikami. Keton malinowy znacznie łagodzi stany zapalne, jest pomocny przy schorzeniach reumatycznych – dieta malinowa.

Warto przeczytać również: Jak odchudzić pośladki

Raspberry ketone cena

Raspberry ketone można naturalnie znaleźć także w samych malinach, jednak trzeba by było zjeść ich ogromną ilość, aby zaspokoić dzienną dawkę. W 1 kg owoców jest tylko 1mg ketonu malinowego. Przyjmowanie suplementów, które posiadają w składzie keton malinowy jest bezpiecznie, ponieważ są one w 100% złożone z naturalnych składników. Pamiętajmy jednak, że samo stosowanie tabletek nie zastąpi zbilansowanej diety i ćwiczeń. Mogą  być one jednym z elementów walki z krągłościami. Przyjmowanie ketonu malinowego bez wsparcia dietą czy aktywnością fizyczną, może prowadzić do efektu jo-jo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 14 =