Jak wyprostować penisa

krzywyMężczyźni, podobnie, jak kobiety chcieliby cieszyć się idealnym ciałem i usunąć wszelkie mankamenty urody związane z atrybutem ich męskości, czyli penisem. Niestety większości sporo brak do ideału, a zbyt mały lub krzywy penis może znacznie wpłynąć na męskie ego i stać się powodem problemów emocjonalnych. Jak wyprostować krzywego penisa?

Krzywizna penisa

Większość mężczyzn posiada nieznaczne skrzywienie penisa i jest to przypadłość czysto fizjologiczna. W przypadku dużego odchylenia od normy, które może być spowodowane m.in. nieleczoną wcześniej stulejką lub wadami w budowie prącia należy wdrożyć leczenie i ćwiczenia, które pomogą zniwelować wadę i wpłynąć na samopoczucie mężczyzny oraz jego sprawność w sypialni. Skrzywienie prącia w lewo lub prawo są to najczęściej występujące zmiany.


Kliknij i Zobacz jak wyprostować penisa i go powiększyć!!!

Przyczyny skrzywienia penisa

Skuteczne wyprostowanie penisa bez stosowania inwazyjnych metod chirurgicznych możliwe jest tylko w przypadku niewielkiego skrzywienia, które nie wpływa na jakość wzwodu oraz nie powoduje dyskomfortu w czasie stosunku. Wszelkie poważniejsze wady i problemy z krzywym penisem mężczyzna powinien skonsultować z urologiem, aby uniknąć komplikacji podczas wdrażania leczenia na własną rękę.

lewoskretny krzywy penis

Jak wyprostować członka – Wizyta u lekarza to spory stres dla każdego mężczyzny, jednak pominięcie diagnozy związanej z przyczyną skrzywienia może spowodować jeszcze więcej szkód. Jeżeli skrzywienie jest wynikiem dużej wady anatomicznej zastosowane bez konsultacji ćwiczenia lub popularne aparaty prostujące mogą pogłębić problem i doprowadzić do jeszcze większych problemów.

Warto także przeczytać: Czy rozmiar penisa ma znaczenie

Ćwiczenia na krzywego penisa

W przypadku członka, który jest tylko nieznacznie skrzywiony i wada ta nie wpływa na zachowanie właściwych funkcji seksualnych można zastosować proste ćwiczenia pomagające zniwelować posiadany problem. Ćwiczenia pozwalające wyprostować członka powinny być poprzedzone jego rozgrzaniem np. za pomocą okładu z ciepłego ręcznika. Po rozgrzaniu tkanek możemy przystąpić do delikatnego odginania penisa w stronę odwrotną do nieprawidłowej krzywizny. Ćwiczenie na prostowanie prącia nie są szybką metoda na pozbycie się problemu i musimy liczyć się z koniecznością ich długotrwałego powtarzania.

Przeczytaj także: Dieta na budowę masy mięśniowej


rodzaje penisow

Jak naprostować penisa

Innym sposobem na wyprostowanie penisa jest stosowanie specjalnych aparatów korekcyjnych, które należy nosić kilka godzin w ciągu dnia oraz zakładać na czas nocnego odpoczynku w zależności od ich rodzaju. Może to być dość męczące rozwiązanie, jednak na pewno mniej nieprzyjemne niż konieczność operacji plastycznej, która ma jedynie poprawić nasz wygląd i nie jest związana z aspektem zdrowotnym.

Jak wyprostować krzywego penisa

Każde skrzywienie penisa, któremu towarzyszy ból, problem ze wzwodem lub inne dolegliwości powinno być bezwzględnie konsultowane z lekarzem. W przypadku niewielkiego skrzywienia również warto zasięgnąć porady specjalisty, gdyż może on pomóc dobrać odpowiednie ćwiczenia i aparaty korekcyjne, które pomogą właściwie leczyć problem i nie spowodują dodatkowych szkód w postaci bolesnych urazów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × one =