Forum

Opinie na temat meridia  

  RSS

(@adrian89)
Member
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4
16 grudnia 2016 18:29  

Chciałabym się podzielić doświadczeniem na temat meridi  kiedyś brałam ją jak jeszcze była legalna w polsce, dostałam receptę od swojej pani doktor bo miałam sporą nadwagę, wtedy udało mi się podczas dwumiesięcznej kuracji schudnąć prawie 14 kg.

Potem miałam pół roczną przerwę i dostałam receptę na miesiąc i za drugim razem było już gorzej, schudłam zaledwie 5kg, widocznie organizm się przyzwyczaja do leku. Teraz prawie 10 lat później nazbierało mi się trochę kilogramów do zrzucenie ale niestety lek nie jest już legalnie dostępny w Polsce. Zamówiłam od pani małgosii w niebieskich kapsułkach (w takiej postaci produkowany jest poza Europą) nie spodziewałam się cudów ponieważ była to już moja trzecia kuracja. Po miesiącu, czasem zdarzało mi się pominąć jakąś dawkę ponieważ zapomniałam zrzuciłam niecałe 5 kg to  tak dobrze bo czasem podjadałam, pewnie jak bym dodatkowo trzymała dietę to wydaje mi się że 7 kg było by osiągalne.


OdpowiedzCytat
(@Moniczka)
Member
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 0
4 stycznia 2017 10:30  

Ja to się np dziwię, dlaczego ten lek wycofali w europie skoro było tyle zadowolonych osób, każdy kto brał meridie przepisywaną przez lekarza kilka lat temu doskonale wie że można było sporo schudnąć. Niby piszą jaka to nie była szkodliwa ale co rozmawiam z koleżankami które ją brały kiedyś to wszystkie sobie tylko chwalą to sama nie wiem.

Też brałam niebieską meridie z tym że ja dostałam ją kilka miesięcy temu od mamy, która na stałe mieszka w stanach, nie miałam skutków ubocznych praktycznie żadnych a schudłam 7kg z tym że ja dodatkowo stosowałam dietę.


OdpowiedzCytat
Share: