Erekton skład

OlimpLabs_ErektonZaburzenia męskich funkcji seksualnych to spory problem także w kwestii psychicznej. Zauważając pierwsze symptomy impotencji lub chwilowych problemów ze wzwodem często szukamy dostępnego bez wizyty u lekarza środka, który pozwoli na nowo cieszyć się seksem. Reklamy w mediach polecają nam Erekton, który ma być panaceum na męskie dolegliwości, jednak czy jest tak naprawdę?

Erekton apteka

Lek ten dedykowany jest dla mężczyzn posiadających problemy z potencją oraz chcących podnieść swoją wydolność podczas stosunku i cieszyć się większymi doznaniami. Lek zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego m.in. ekstrakt z Tribulus terrestris, ekstrakt z guarany oraz korzeni Maca, a także L – argininę i cynk niezbędny do produkcji testosteronu.

Zobacz również: Czy rozmiar penisa ma znaczenie

Erekton ulotka

Skład preparatu wydaje się być rozwiązaniem męskich problemów, jednak przeglądając opinie stosujących Erekton zaczynamy mieć wątpliwości. Po pierwsze natrafiamy na recenzje stwierdzające, że lek działa zbyt wolno i nie dość skutecznie, co powoduje dodatkowy stres i frustrację, gdyż nie możemy być pewni efektu, o którym zapewnia nas producent. Drugim i bardzo często poruszanym problemem dotyczącym leku Erekton jest jego nazwa, która krępuje mężczyznę podczas wizyty w aptece i sprawia, że zakup staje się mało komfortowy oraz dość wstydliwy.

Może cię zainteresować: Zwiększenie ilości spermy

Erekton stosowanie

Dlaczego Erekton działa zbyt opieszale i nie na wszystkich mężczyzn? Problem może tkwić w dawce składników aktywnych, która dla wielu mężczyzn będzie niewystarczająca do redukcji ich problemów. Jeżeli szukamy naturalnego leku na potencję bez recepty, który dodatkowo wspomaga funkcjonowanie organizmu i redukuje problemy ze wzwodem lepiej zdecydować się na stosowanie preparatu Vigrax, który posiada zbliżony do Erektonu skład, jednak składniki aktywne występują w nim w znacznie większych dawkach, co przekłada się na szybkość działania oraz stanowi gwarancję skuteczności.

Erekton opinie użytkowników

Leki typu Erekton, Permen i tym podobne mogą działać na niewielką liczbę mężczyzn ze względu na dość małe dawki składników aktywnych, które nie poradzą sobie z redukcją impotencji. Vigrax dzięki unikalnej i opatentowanej recepturze oraz licznym testom klinicznym pozwala cieszyć się udanym życiem seksualnym bez względu na podłoże problemu i jest polecany także dla mężczyzn w okresie andropauzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eight − 5 =