Czym powiększyć usta

powiekszanieWydatne usta są marzeniem chyba każdej kobiety, bo tylko takie uznawane są za piękne. Niestety jednak zabiegi pozwalające na powiększenie ust są nadal bardzo drogie, przez co wiele kobiet nie może sobie pozwolić na ten krok.

Temat, który może cię zainteresować: Co jeść na kolacje na diecie

Na szczęście są jeszcze inne sposoby na waskie usta i to zupełnie domowe, które mogą skutecznie przyczynić się do uzyskania wymarzonych ust.


najlepsza odżywka do rzęsJak uwydatnić usta

Jeden ze sposobów jest może niepoważny, ale okazuje się całkiem skuteczny. Chodzi tu o zastosowanie takich przypraw jak cynamon, kardamon, chili, ostra papryka i pieprz. To właśnie takie przyprawy są składnikami kosmetyków powiększających usta. Wcierając wymienione przyprawy w usta, można odczuć mrowienie i zarazem zauważyć delikatne powiększenie.

Male usta

Ponadto podobno bardzo skuteczną metodą powiększenia ust domowe sposoby, jest wykonywanie ćwiczeń, polegających na wypowiadaniu samogłosek – a, e, i, o, u, y. Dokładne i regularne ćwiczenia mogą przyczynić się do uzyskania efektu bez bolesnych i krwawych zabiegów.

Botoks na usta

Aby powiększyć usta, warto też wykonać masaż przy użyciu miękkiej szczoteczki do zębów. Okrężne ruchy poprawią krążenie, a także po pewnym czasie uwydatnią usta i pomogą uzyskać soczysty kolor.


Jak powiększyć górną wargę

Podobnie działa masaż kostką lodu, który również poprawia ukrwienie i koloryt skóry. Poza tym w dobrych drogeriach można dostać specjalne błyszczyki do ust zarówno chłodzące jak i rozgrzewające. Jednak zdecydowanie mniej kosztownym, a w zasadzie darmowym rozwiązaniem, będzie tu wspomniana kostka lodu.

Temat z innej kategorii: Ciągle jestem głodna

ustaJak optycznie powiekszyc usta

Wiele kobiet odkryło jeszcze inny sposób na optyczne powiększenie ust, a mianowicie odpowiedni makijaż. Modelowanie ust – Malując usta, warto w pierwszej kolejności posłużyć się konturówką w kolorze współgrającym z kolorem szminki. Należy w tej sytuacji unikać ciemnych kolorów. Usta wykończyć można transparentnym błyszczykiem, który przyczyni się do optycznego powiększenia ich.

Usta powiększanie

Metod jest naprawdę sporo są też cwiczenia na usta i nie zawsze trzeba od razu decydować się na bolesny czy mało komfortowy zabieg. Tanie, czasem zupełnie darmowe metody również mogą być bardzo skuteczne. Wystarczy je tylko przetestować i wybrać dla siebie najlepszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − six =