Ćwiczenia na odchudzanie w domu

w domku

Skuteczne ćwiczenia na odchudzanie w domu – W momencie, kiedy jedne kobiety regularnie uczęszczają na fitness pod ścisłym rygorem ze strony instruktora, inne decydują się na samodzielne ćwiczenia w domu.

Ćwiczenia na kaloryfer w domu

Oba zajęcia mają prowadzić do zrzucenia zbędnych kilogramów, a także ujędrnienia ciała i poprawy wyglądu sylwetki. Okazuje się, że w kontekście efektów płynących z obu rozwiązań, w zasadzie nie ma zbyt odbiegających różnic. Ćwiczenia wykonywane w domu z pełnym zaangażowaniem mogą uczynić cuda.

Może cię zaciekawić temat: Ile kalorii ma truskawka

Ćwiczenia na odchudzanie brzucha w domu

Wśród ćwiczeń które można wykonać w domu jest naprawdę sporo propozycji. A oto niektóre z nich:

  1. Należy przybrać pozycje stojącą z rękoma opadniętymi wzdłuż tułowia, a następnie naprzemiennie wystawiać raz jedną raz drugą nogę do przodu, dołączając do tego ręce, które powinno się wymachiwać ku górze na podobnej zasadzie.

  2. Bieg w miejscu z naturalnym wymachem rąk utrzymywany w jednym tempie przez 30 sekund, może być doskonałym przerywnikiem pomiędzy ćwiczeniami, ale i zarazem samym ćwiczeniem, wnoszącym do aktywności wiele dobrego.

  3. Stojąc w pozycji na baczność, należy wspiąć się na palce, a ręce jednocześnie unieść ku górze, następnie ręce swobodnie spuścić do dołu i wykonać przysiad. Powtarzać tę czynność należy przez 30 sekund.

  4. Układając się na podłodze na dowolnym boku, należy wyprostować nogi i zgiąć się nieco w połowie, a następnie przystąpić do unoszenia wyprostowanej nogi z wyciągniętą wzdłuż niej stopą ku górze i opuszczania jej. Czynność należy powtórzyć z drugą nogą leżąc na drugim boku.

  5. Kładąc się na plecach, należy unieść delikatnie ku górze obie nogi i wymachiwać nimi naprzemiennie. Palce dłoni należy skrzyżować tuż za głową i unosząc ją delikatnie ku górze, wykonywać ruchy w kierunku pracujących kolan. Warto to robić ze skrętem, a mianowicie prawy łokieć do lewej nogi i na odwrót.

na brzuchZ innej kategorii temat: Schudnąć na twarzy

Skuteczne ćwiczenia na odchudzanie

To dość podstawowe ćwiczenia, ale mimo to odpowiednio wykonywane działają co najmniej na mięśnie brzucha, pośladki, uda i łydki. Dzięki takim ćwiczeniom można również zadbać o kondycję i wzmocnić swój organizm. Jedno jest tu pewne, aby uzyskać efekty i zrzucić kilogramy, wcale nie trzeba chodzić na fitness, a tym bardziej na siłownię, by ćwiczyć na sprzęcie.

Jedna odpowiedź do “Ćwiczenia na odchudzanie w domu”

  1. Ja robiąc proste czynności w domu staram sobie je nieco bardziej utrudniać żeby wkładać w nie trochę więcej wysiłku, np kucając żeby zetrzeć kurze starać się kucnąć jedynie jak by do połowy żeby mięśnie nóg cały czas pracowały i uwierzcie mi że może brzmi to dziwnie ale naprawdę daje dobre efekty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − twelve =