Centrum Zamówień (+48) 883 901 119

Kontakt przez Komunikator GG: 48717714

smedyczny

Salbutamolum

ssSalbutamolum  to niezwykle silny środek antykataboliczny, który należy zaliczyć do grupy beta-2-sympatykomimetyków w działaniu jest porównywalny to środka o nazwie Clenbuterol. Specyfik ten stymuluje beta receptory, co przyczynia się automatycznie do podniesienia termogenezy ciała. W ten sposób wpływa na spalenie tkanki tłuszczowej.

Salbutamolum hamuje negatywny wpływ kortyzolu na tkankę mięśniową. Ponadto ingeruje w zwiększenie syntezy białka. Wzrost poziomu T3 – co również jest efektem stosowania tego leku – może nasilać katabolizm tkanki tłuszczowej. Kulturyści specyfik ten łączą ze sterydami, przez co działa synergistycznie.

Z innej kategorii: Niski poziom testosteronu u mężczyzn objawy

Clenbuterol sprzedam

Ewentualne skutki uboczne jakie mogą wystąpić to drżenie rąk, a także intensywne pocenie się. Do tego należy zaliczyć jeszcze ból głowy, wysokie ciśnienie krwi oraz szybsze bicie serca. Co prawda skutki te nie są tak silne jak przy zastosowaniu innych, ale tego rodzaju leków, lecz mimo to i tak należy uważnie obserwować reakcję organizmu i w razie potrzeby skonsultować się ze specjalistą. Istnieje również prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z układem pokarmowym.

Może cię zaciekawić temat: Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty

Może to wynikać ze stosowania zbyt dużych dawek leku. Jednak nie jest trudno zminimalizować takie skutki. Wystarczy chociażby spożywać większe dawki magnezu oraz potasu.

Rozpoczynając stosowanie Salbutamolum należy dzienną dawkę przyjmować co 4, maksymalnie co 5 godzin. Powinno się zaczynać od mniejszej dawki i zwiększać ją wraz z upływem czasu. Produkt nie należy przyjmować dłużej niż sześć tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × four =

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...