smedyczny

O Stronie

Strona sMedyczny.pl została założona przez grupę farmaceutów, który wyselekcjonowali najskuteczniejsze suplementy na Polskim rynku, pod względem ich skuteczności oraz popularności. W ten sposób powstała oferta dla ludzi, którzy chcieli by coś w swoim życiu zmienić.

Dodatkowo na stronie sMedyczny znajdziesz wiele ciekawych artykułów dotyczących zarówno diet, odżywiania się jak i w zależności od kategorii dla kobiet czy też dla mężczyzn dotycząca problemów intymnych kobiet bądź mężczyzn.

piotr

Pomysłodawcą serwisu oraz osobą odpowiedzialną za zamówienia hurtowe w sMedyczny.pl jest mgr Farmacji Piotr Grodzki, laureat nagrody Anioły Farmacji, który jest odpowiedzialny także za kontakt z klientami hurtowymi.


Dział Zamówień

Obsługą klienta indywidualnego zajmuje się Pani Agnieszka Bojanowicz, kontakt mailowy bądź telefoniczny


 Założyciele strony sMedyczny.pl ukończyli studia na kierunku farmacja na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, dzięki zdobytej wiedzy wyselekcjonowali jedynie suplementy spełniające najwyższe kryteria jakości jak i skuteczności.

Tak więc jeżeli zależy ci na rzetelnych informacjach a w przypadku suplementów diety na ich skuteczności zapoznaj się z naszą ofertą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...