smedyczny

Mała łazienka zdjęcia

Posiadając małą łazienkę jest wiele ograniczeń w wystroju i rozmieszczeniu szafek i aranżacji żeby wszystko się zmieściło.  Często małe łazienki są w bloku, dlatego trzeba wykazać się dużą kreatywnością żeby połączyć ładny wystrój i praktyczne rozmieszczenie wszystkiego.

Wystrój małej łazienki

Poniżej kilka ciekawych prezentacji, które może zainspirują cię do urządzenia ładnej, eleganckiej i nowoczesnej łazienki.

Wzory łazienek małych 

Jak widać na zdjęciach, nawet w małej łazience da się stworzyć nowoczesny wystrój, zazwyczaj w małej łazience dominuje prysznic, który teoretycznie jest bardziej praktyczny a przed wszystkim zajmuje dużo mniej miejsca.


Zazwyczaj jeżeli zdecydujemy się na wybór prysznica bez brodzika, wtedy nasza łazienka optycznie będzie wydawać się znacznie większa. W małych łazienkach zaleca się stosowanie jasnych kolorów, dodatkowo kilka źródeł światła poprawią wygląd.

Jedna odpowiedź do “Mała łazienka zdjęcia”

  1. Agnieszka pisze:

    Ta na trzecim zdjęciu jest super, niby mała ale robi wrażenie pewnie przez tą wannę z dziwnym zabudowaniem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − seventeen =

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...