smedyczny

Kwas hialuronowy powiększanie biustu

zdjecieKwas hialuronowy gdzie kupić? Zbyt małe piersi to problem, z jakim boryka się wiele kobiet. Kiedy jedne decydują się na biustonosze typu push-up, inne postanawiają poddać się okaleczeniu, które ma polegać na wszczepieniu implantów silikonowych.

Jest jeszcze inna metoda, która trwale powiększa biust i nie wiąże się z jakimikolwiek operacjami. Głównym sprawcą tego efektu jest kwas hialuronowy ampułki


Zobacz jaka jest cena tabletek na powiększanie biustu i jak dokładnie działają

Kwas hialuronowy co to jest? pozwala uzyskać efekt dużych i jędrnych piersi, również u kobiet, których biust uległ zmianie na skutek upływu wieku czy urodzenia dziecka. Należy podkreślić, że kwas ten jest naturalną substancją, taką jaka występuje w ludzkim organizmie, przez co jest dobrze tolerowany.

Na większe piersi

W celu powiększenia piersi daną metodą, wstrzykuje się kwas pomiędzy ścianki klatki piersiowej a gruczoł piersiowy. Aby ten zabieg wykonać, należy zrobić znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa maksymalnie 30 minut. Z reguły aby wstrzyknąć kwas wykonuje się pod piersią nieduże nacięcie, mierzące zaledwie około dwóch milimetrów, co z czasem ulega całkowitemu zagojeniu.

Kwas hialuronowy w tabletkach

Powiększanie biustu przy zastosowaniu kwasu hialuronowego ma wiele zalet. Metoda ta jest przede wszystkim bezpieczna, a także nie tak inwazyjna jak typowa operacja polegająca na wprowadzeniu implantów. Miejscowe znieczulenie nie osłabia organizmu wynikającego z zastosowania narkozy.

powiekszanie-piersi

Efekt danego powiększenia utrzymuje się przez maksymalnie 18 miesięcy. Jednak mimo iż kwas wchłania się całkowicie po danym okresie, piersi mimo wszystko są zarówno jędrne jak i podniesione. Wiele kobiet chwali tę metodę głównie z uwagi na fakt, iż dzięki niej na ciele nie pozostają żadne blizny.

Kwas hialuronowy powiększanie ust

Pomimo, iż zabieg jest z reguły chwalony i ma wiele zalet, nie nadaje się dla wszystkich kobiet. Nie jest odpowiedni dla tych pań, którym zależy na trwałym powiększeniu piersi. Po wprowadzeniu kwasu, kobieta powinna przez okres około dwóch tygodni więcej odpoczywać i spowolnić nieco swój tryb życia.

Nieoperacyjne powiększanie biustu

Cena zabiegu to około 700zł. Po wykonaniu zabiegu musi unikać spania na brzuchu, a także nie może dźwigać ciężaru. Małym minusem tej metody jest to, że w okresie około do tygodnia po zabiegu mogą pojawić się bóle i tego typu dolegliwości. Tak jak w przypadku innych metod, wskazana jest tu wizyta kontrolna u specjalisty.

Dlatego ciekawą alternatywą dającą trwałe efekty jest zastosowanie tabletek na powiększanie piersi o nazwie Breast Fast, które są naprawdę skuteczne.

kwas hialuronowy biustu

2 odpowiedzi na “Kwas hialuronowy powiększanie biustu”

  1. Jagoda pisze:

    Zabieg kosztuje kilka tysięcy a efekt jest krótko trwały to już lepiej wychodzi wziąć te tabletki breastfast w http://www.smedyczny.pl/uroda/breast-fast/ porównaniu do zabiegu są dużo tańsze i efekt utrzymuje się dłużej

  2. Aleksandra pisze:

    Ja brałam przez miesiąc te tabletki i piersi są większe, nie jest to może jakoś bardzo dużo ale z B mam teraz C więc ja sobie chwale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 18 =

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...