Forum

Co robić gdy wypadają włosy?  

  RSS

(@Jarus)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
9 listopada 2016 18:27  

Może zacznę od tego że mam 28 lat i problem z wypadającymi włosami. Z tego co wiem nie jest to częsty problem że w tym wieku włosy wypadają. Szukam jakiś skutecznym preparatów na wypadanie włosów i ogólnie na ich porost. Stosowałam już olejki i szampony i nie bardzo się u mnie sprawdziły. Będę wdzięczna jak ktoś poda jakieś nazwy sprawdzonych specyfików.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
8 kwietnia 2017 00:04  

Ze swojej strony mogę polecić temat odnośnie preparatów na wypadanie włosów http://www.smedyczny.pl/forum/sprawy-dermatologiczne/trychoxin-opinie-forum/ oraz preparat na wypadanie włosów http://www.smedyczny.pl/uroda/follixin/


OdpowiedzCytat
(@elephant_1)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 12
8 lipca 2017 17:18  

Może jakieś naturalne sposoby? Może szampon z rzepy albo z pokrzywy ? 
Na mnie działały, skupiłam się też na diecie. Może nie jest to jeszcze skok milowy, ale jakiś drobny rezultat owszem.

"Czytać to bardziej żyć, to żyć intensywniej."
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru


OdpowiedzCytat
(@blackmirror)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 9
11 września 2017 14:07  

Lepiej zacząć od naturalnych sposobów. Przede wszystkim czas przeanalizować swoją dietę, bo ona ma bardzo duży wpływ na kondycję włosów, zwłaszcza ilości spożywanego cukru. Jeżeli w diecie jest dużo miejsca na słodycze, należy je odstawić, a ilość wypadających włosów zmniejszy się praktycznie od razu. Do tego trzeba zacząć wspomagać się skrzypem oraz olejkami, by wzmocnić strukturę włosa. A jeżeli to nadal nie będzie działać, najpewniej trzeba będzie podjąć kurację jakimiś specjalistycznymi preparatami, które tu na forum już były wspominane.


OdpowiedzCytat
(@kasiasol)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 1
12 grudnia 2017 13:44  

U mnie zaczeło się podobnie. Również zaczęły mi wypadać włosy, do tego stopnia że miałam pełno łysych placków na głowie. Musiałam zrobić badania i okazało się, że to po prostu dziedziczne i niestety ale za kilka lat mogę być całkowicie łysa. Niestety musiałam wykonać zabieg transplantacji włosów. Zrobili to profesjonaliści z kliniki we Wrocławiu..Strasznie sie bałam, ale nie było takiej potrzeby :) Naprawdę minęło już kilka miesięcy i jestem strasznie zadowolona z efektów zabiegu. Może warto pomyśleć o zrobieniu badań ewentualnie prześledzeniu czy w Twojej rodzinie nie było podobnych przypadków.


OdpowiedzCytat
(@lodzia)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 22
21 grudnia 2017 16:01  

Popracuj nad dietą i zrób badania krwi.


OdpowiedzCytat
Share: