Forum

Trychoxin opinie forum  

  RSS

(@przemoo)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 1
6 kwietnia 2017 20:42  

Nie do końca wiem w jakiej kategorii umieścić moje pytanie.Mam problem z wypadającymi włosami, lekarz polecił mi żeby na początku zacząć od preparatu trychoxin, preparat kosztuje około 120 zł więc nie jestem aż taki skory żeby od razu go wykupywać. Preparat ma zmniejszać produkcję dihydrotestosteronu i włosy mają przestać wypadać a po jakimś czasie wręcz odrastać, opinie na stronach są różne, czy ktoś z was to stosował i mógłby się wypowiedzieć?


OdpowiedzCytat
(@Marek)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
7 kwietnia 2017 23:53  

Ja od lekarza dostałem Androstatin (Finasteryd) na wypadanie włosów, który ma blokować przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron ale biorę go od 2 miesięcy i nie bardzo widzę żeby włosy mi odrastały. Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak że lek nie działa czy po prostu ten lek na nikogo nie działa, chętnie poznam opinie innych.


OdpowiedzCytat
(@andrzejewskim)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
6 czerwca 2017 18:45  

Z tego co sprawdziłem to ten Trychoxin ma hamować DHT i kosztuje 119 zł, to już dużo tańszy jest Loxon 5% kosztuje 49 zł z tym że jest na receptę. Ogólnie nie polecam trychoxinu bo moim zdaniem to strata pieniędzy, zawiera Kwas oleanowy, który  jest roślinną i w zasadzie w ogóle nie działa. Już lepiej stosować leki, tu jest podobny temat http://www.smedyczny.pl/forum/meskie-sprawy/androstatin-opinie/


OdpowiedzCytat
Share: