Centrum Zamówień (+48) 883 901 119

Kontakt przez Komunikator GG: 48717714

smedyczny

Forum

Właściwości octu jabłkowego odchadznie  

  RSS

Katarzynka
Member
Dołączył:12 miesięcy  temu
Posty: 0
16 kwietnia 2017 20:54  

Ostatnio wiele się słyszy o piciu octu jabłkowego, cz mógłby mi ktoś wyjaśnić czy on na prawdę wpływa w jakikolwiek sposób na odchudzanie i jakie ma właściwości?

Edytowany:2 miesiące  temu

OdpowiedzCytat
Sylwia Gregor
MemberAdmin
Dołączył:4 lata  temu
Posty: 134
17 kwietnia 2017 20:59  

W wielkim skrócie taki ocet jabłkowy ma prze wszystkim wiele minerałów jak  potas, magnez, sód, krzem, chlor, żelazo,  fluor,  miedź,  siarka, fosfor, oraz wiele witamin z grup: A, B, C, E, P. Co do jego właściwości odchudzający to przyspieszają metabolizm komórkowy oraz obniżają przyswajalność i stopień odkładania  się tłuszczu w organizmie dodatkowo dzięki dużej ilości minerałów możemy liczyć na poprawę pamięci, zdrowsze zęby oraz dziąsła a także poprawę wyglądu cery.


OdpowiedzCytat
Małgosia
Member
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 0
17 kwietnia 2017 21:13  

A jak pić ocet jabłkowy aby schudnąć, chodzi mi o to czy pić go np tylko z rana czy trzeba wypijać z 0,5 dziennie? I na co działa ocet jabłkowy jeszcze poza odchudzaniem?


OdpowiedzCytat
irma
 irma
Member
Dołączył:2 lata  temu
Posty: 0
17 kwietnia 2017 21:21  

Ocet jabłkowy ma ok. 21 kcal w 100 g do tego ledwo 1g węglowodanów co jest tyle co nic, Potas 73 mg, Sód 5 mg, Wapń 7mg, Magnez 5 mg i w zasadzie to nic poza tym. W różnych artykułach można wyczytać że bardzo dobrze wpływa na pracę serca, dodaje energii, niweluje kaszel itd. I ogólnie jest super.

Niestety w praktyce jak będziecie go pili nie odczujecie praktycznie nic. Podobno ocet ten hamuje apetyt, niestety jakoś u mnie tego nie dało się zauważyć i po za tym że ma sporo minerałów, które na pewno w jakiś sposób pomagają nie poczułam zupełnie nic i nie schudłam na nim nawet 0,5kg więc to co piszą w artykułach to jedno a to co dzieje się po ocie jabłkowym to drugie.

Dla smaku jak najbardziej można kupić, ale jeżeli liczycie na jakieś dodatkowe właściwości odchudzające, zdrowotne itp to zdecydowanie odradzam.

Edytowany:2 miesiące  temu

OdpowiedzCytat
  
Praca
Rating: 5.00. From 5 votes.
Please wait...

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...