smedyczny

Forum

Jak schudnąć 10 kg ...
 

Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące  

  RSS

(@Małgosia)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 0
19 marca 2017 11:23  

Szukam jakiegoś skutecznego sposobu na schudnięcie co najmniej 10kg. Za za ponad 2 miesiące mam wesele i chciałabym lepiej wyglądać, więc niby mam czas ale póki co nie idzie mi dobrze. W ciągu dnia nie jem dużo, staram się więcej ruszać chociaż mam siedzący tryb życia, będę wdzięczna za porady.


Cytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
21 marca 2017 14:29  

A jak u ciebie wygląda sprawa z jedzeniem słodyczy i ogólnie cukrów tj słodkie napoje, cola itp? Generalnie żeby zacząć chudnąć potrzebujesz mieć deficyt kaloryczny czyli musisz jeść mniej niż twój organizm potrzebuje, wyliczałaś może swoje zapotrzebowanie kaloryczne jakie masz w ciągu dnia?


OdpowiedzCytat
(@Małgosia)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 0
22 marca 2017 13:33  

Czasem zdarzy mi się zjeść jakiegoś cukierka ale rzadko, co do napojów to staram się pić wodę i tu też , czasem jakiś napój się zdarzy. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wyliczyło mi na 1600 kcal a z tego co obliczyłam w ciągu dnia jem jakieś 1500 kcal tak mniej więcej bo nie wszystko dokładnie wyliczałam.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
22 marca 2017 19:37  

To teoretycznie deficyt już masz teraz musisz zwiększyć nieco ruch i nieco jeszcze zmniejszy ilość jedzonych kcal. Zobacz godzina spokojnego spaceru to spalone zaledwie 100 kcal tu jest dokładnie rozpisane ile kcal tracimy przy danej czynności jak szybkie chodzenie czy też sprzątanie http://www.smedyczny.pl/ile-kalorii-spalamy-podczas-spaceru/ Odstawiając całkowicie cukierki i słodkie napoje spokojnie możesz uciąć kolejne 100 kcal i uwierz mi że waga zacznie spadać.


OdpowiedzCytat
(@madzialenka321)
Member
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 23
21 grudnia 2017 16:18  

Ambitny cel sobie założyłaś, dużo się ruszaj i ogranicz węgle w diecie.


OdpowiedzCytat
Share:

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...

  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja