smedyczny

Forum

Lefery opinie forum
 

Lefery opinie forum  

  RSS

(@Stokrotka)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
7 kwietnia 2017 22:02  

Chciałabym zakupić krem na zmarszczki lefery ale jako że jest dość drogi chciałabym poznać opinie kobiet, które stosowały ten krem czy w ogóle warto wydawać pieniądze. z opisu wynika że krem jest równie dobry co zastrzyki kwasem hialuronowym, które kosztują kilka tysięcy zł. Bardzo prozę o opinie na temat tego kremu.


Cytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
7 kwietnia 2017 22:11  

Jeżeli chodzi o kremy z kwasem hialuronowym to mam mieszanie odczucia. Stosowałam Hypology Guerlain i nawet przez tydzień zdarzyło mi się stosować krem Abeille Royale Guerlain, który kosztuje 599 zł za 50 ml i możecie mówić że za krótko, ale moim zdaniem to tak nie działa. Kwas hialuronowy owszem jest super ale pod warunkiem że się go wszczykuje pod skórę, ale moim zdaniem w kremach to nie spełnia swojego zadania. Miał ktoś inne doświadczenia?


OdpowiedzCytat
(@Madziulka)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 0
28 maja 2017 18:22  

Ja stosowałam krem Lefery, który zawiera kwas hialuronowy i sobie chwalę, to fakt jest drogi ale stwierdziłam że zaryzykuje no i muszę przyznać że zmarszczki się wygładziły i jakby  było ich mniej, skóra przy tym jest dobrze nawilżona więc ja polecam.


OdpowiedzCytat
(@lodzia)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 22
21 grudnia 2017 16:07  

Hmm pierwszy raz słyszę o takim kremie.


OdpowiedzCytat
Share:

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...

  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja