smedyczny

XtraSize powiększanie penisa tabletki

powiekszanie

Mały penis potrafi znacznie ograniczyć udane życie seksualne i stać się powodem wielu kompleksów. Nie ma się, co oszukiwać że rozmiar nie ma znaczenie, dlatego zamiast użalać się nad niesprawiedliwością losu, który obdarzył Cię zbyt małym członkiem zacznij działać już dziś i wypróbuj najskuteczniejsze tabletki na powiększenie penisa – Xtrasize.


oferta

 Zobacz jakie zniżki możesz otrzymać: Sprawdź

Xtrasize to skuteczny, bezpieczny i naturalny środek powodujący znaczne powiększenie członka, zarówno w kwestii długości, jak i grubości, dzięki czemu Twoja kobieta będzie w końcu zadowolona z udanego współżycia, a Ty zapomnisz o stresie, kompleksach i strachu przed zbliżeniem.

qick penis enlargementNaturalne powiekszenie penisa


Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie jak zmieniło by się twoje życie seksualne, jeżeli twój penis miałby co najmniej o 4 – 7 cm więcej oraz był grubszy o co najmniej 3 cm? Twoja kobieta była by zachwycona.  Daj sobie szansę i wypróbuj chociaż miesięczną kurację preparatem xtrasize, jeżeli będziesz nie zadowolony zwrócimy ci pieniądze!

Powiększ penisa

Xtra size to połączenie naturalnych składników, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje zdrowie. Zawartość substancji od wieków znanych z działania na męskie narządy w obrębie usprawniania funkcji seksualnych, powiększania ciał gąbczastych i wzmacniania męskiego organizmu sprawia, że stosując preparat działasz na wielu płaszczyznach.

Xtra size zawiera, aż 22 składniki aktywne o wysokim stężeniu m.in.:

L-ARGININA znany ze swojego działania pobudzającego erekcję aminokwas, stabilizuje cienienie krwi oraz usprawnia ogólne funkcjonowanie organizmu

MUIRA PUAMA znany afrodyzjak nazywany „drzewem potencji” zwiększa libido

KORZENIE MACA pobudzają wydzielanie testosteronu przez co zwiększa się jego poziom w organizmie, podnoszą libido, wpływają na wzrost ciał gąbczastych oraz odżywiają i wzmacniają cały organizm dzięki zawartości licznych witamin, minerałów oraz aminokwasów

SAW PALMETTO – wzmaga ukrwienie członka, leczy impotencję i wpływa na wzrost libido


Jak szybko powiększyć penisa? Xtra size zapewnia trwały efekt kuracji, przy systematycznym stosowaniu przez minimum 1 miesiąc twój członek może być dłuższy do 7cm, jednak szybkie działanie preparatu pozwala dużo wcześniej, bo już od początku kuracji cieszyć się dłuższym i grubszym członkiem oraz efektywną erekcją, która zadowoli każdą kobietę!

wydluzanie

Xtrasize to jedyny sposób na trwałe powiększenie członka bez nakłuć, ingerencji skalpela czy długotrwałych ćwiczeń – wystarczy jedno miesięczna kuracja, aby Twój penis wydłużył się o 7 cm – pierwsze efekty stosowania preparatu zauważysz już po pierwszych 2 tygodniach.

Sposob na powiekszenie penisa – Dzięki tym tabletkom odczujesz zwiększone krążenie krwi w członku, co wpłynie na jakość erekcji, maksymalne wypełnienie ciał jamistych oraz sprawi, że członek będzie się stopniowo wydłużał i wyglądał o wiele okazalej – już po 14 dniach Twój członek będzie dłuższy o około 2-3 cm!


jak-powiekszyc-penisa

UWAGA!!! Zaledwie po 2 tygodniach ciała gąbczaste znajdujące się w we wnętrzu członka zacznają się rozciągać tym samym zwiększając długość jak i obwód członka. Uzyskany efekt jest trwały i pozostaje taki sam po odstawieniu tabletek Xtrasize.

Metody powiększania penisa

Męski członek zbudowany jest z ciał gąbczastych, które wykazują zdolności rozciągające i tym samym reagują na składniki zawarte w suplemencie wzmożonym wzrostem. Możliwy efekt na powiększenie penisa w przypadku stosowania Xtrasize to zwiększenie długości zaledwie w 30dni o około 5 – 7 cm oraz znacznie okazalszy obwód  członka do 4 cm– takich wyników na pewno nie zagwarantują Ci żadne ćwiczenia!.

przyklady


Czy rozmiar penisa ma znaczenie

Często słyszymy od kobiet że rozmiar nie ma zupełnie znaczenia ale czy oby na pewno? Pod tym względem niestety kobiety nie mówią prawdy, gdy poprosisz o szczera odpowiedz słyszysz odpowiedz że jak najbardziej ma znaczenie! Warto wspomnieć także że przeciętna długość członka w krajach europy to około 18 cm.

Naturalne powiększanie penisa – Jak widzisz w naprawdę prosty sposób możesz zwiększyć swoją pewność siebie a do tego imponować dziewczyną swoją męskością.


po-2-miesiacach

Pogrubianie Penisa – Poza długością duży wpływ na zadowolenie partnerki ma także grubość członka dlatego oferowany produkt poza rozciąganiem komórek ciał jamistych zwiększa także ich obwód przez co członek staje się znacznie grubszy.


XtraSize Dawkowanie – Zalecana dawka preparatu to 1 do dwóch kapsułek na dobę, które należy przyjmować w trakcie posiłku oraz popić dużą ilością wody. Dla lepszego efektu można także przyjąć 1 kapsułkę na 30-40 minut przed planowanym stosunkiem.

Srodki na powiekszenie penisa

po-powiekszeniu Oryginalny, skuteczny i bezpieczny dla zdrowia preparat Xtra Size kosztuje jedynie 159 zł. Jedno opakowanie zawiera aż 60 powlekanych kapsułek, które wystarczają na pełną miesięczną kurację – kupując preparat w większych zestawach oszczędzasz do 50% ceny!

Xtrasize Opinie – Przeczytaj co na temat tego preparatu napisali nasi klienci.

Przeczytaj również artykuły podobne tematycznie:

qick penis enlargement

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...