smedyczny

Biały nalot na żołędziu

meskie_problemy_intymneMęskie problemy intymne – Mazista biała albo żółtawa i w dodatku serowata wydzielina, która widoczna jest u mężczyzn pod napletkiem, szczególnie w okolicach szyjki żołędzi, to nic innego jak tak zwana mastka.

Biały nalot na penisie

Jest produktem zarówno stłuszczonych jak i złuszczonych komórek nabłonkowych napletka, a także flory bakteryjnej i łoju. Ponadto w mazi tej może znajdować się również nieduża ilość moczu i spermy.

Zobacz jak wyprostować penisa i go powiększyć

Biały nalot na napletku

nalotTa fizjologiczna wydzielina pełni jedną z mogłoby się wydawać ważnych funkcji. Grzybica na żołędziu? Odpowiada przede wszystkim za odpowiednie nawilżenie żołędzi, co ma jednocześnie ułatwiać przebieg stosunku. Niestety jednak eksperci snują podejrzenia, że mastka ma działanie rakotwórcze. Niejednokrotnie przeprowadzone badania udowodniły, iż liczba zachorowań na raka żołędzi u mężczyzn nieobrzezanych jest znacznie większa, niż w przypadku mężczyzn obrzezanych.

Zapoznaj się także z tematem: Jak wyprostować penisa

Biały osad na penisie

Biały nalot na pensie jest niezbyt estetycznie wygląda. Może też zniechęcać do stosunku. Ważne jest, aby mężczyzna dbał o higienę. Tylko to pozwoli mu wyeliminować dyskomfort w czasie zbliżenia, a także zapewni uczucie świeżości.

Penilarge powiększ penisa

Jedna odpowiedź do “Biały nalot na żołędziu”

  1. Bodzio pisze:

    Moim zdaniem tym nalotem nie ma co się przejmować, jak się częściej zacząłem myć to nalotu nie było więc nie wiem co jest grane (nie to że wcześniej się jakoś rzadko myłem)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 2 =

Ostatnio napisane na forum


Porady dla mężczyzn

Chcesz być bardziej męski? Chciałbyś zrobić wrażenie na swojej partnerce? Zobacz kategorie, w której poruszamy męskie sprawy dowiesz się...


Wszystko dla kobiet

Artykuły dla kobiet, gdzie znajdziesz ciekawe porady jak i informacje, dotyczące zdrowia jak i chorób intymnych oraz...


Wspomaganie Odchudzania

Zobacz również: Ranking tabletek odchudzających
Nie wiesz jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? W kategorii tej, znajdziesz informacje na temat najlepszych dostępne środków na...